BTS GmbH powstała w roku 2004, wchodząc w skład grupy przedsiębiorców Bauer jako kolejny filar, obok takich dziedzin jak silniki, maszyny i technologia. BTS jest jednym z wiodących oferentów turbosprężarek na wolnym rynku części zamiennych w zakresie nowych i regenerowanych turbosprężarek dla wszystkich zastosowań i wszystkich marek. Oprócz sprężarek dla.

Czytaj więcej

Firma COVIND to 30 letnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży części nadwozia do samochodów ciężarowych oraz dostawczych. COVIND oferuje produkty odpowiadające jakości OE i daje swoim klientom jedną z najszerszych ofert na międzynarodowym rynku aftermarketowym. Produkty COVIND posiadają specjalny certyfikat TÜV, umożliwiający montaż w autach będących na gwarancji producenta.

Czytaj więcej

IHR reprezentuje na rynku polskim znanego producenta wyrobów gumowych i elastomerowych – firmę EFFBE-France S.A.S. Firma ta powstała w roku 1949 we Francji jako zakład produkujący membrany do pomp paliwa. Przez kolejne dziesięciolecia następował rozwój zarówno w zakresie udoskonalania procesów technologicznych jak i rozszerzania programu produkcji. Od 2000 roku EFFBE-France.

Czytaj więcej

Hitachi Automotive Systems Espelkamp GmbH – wcześniej HÜCO Automotive GmbH - jest członkiem Grupy Hitachi i dostawcą produktów elektrycznych i elektronicznych kategorii premium na rynek części i akcesoriów w Polsce. Hitachi jest czołowym światowym dostawcą części pierwszomontażowych (OE) dla przemysłu motoryzacyjnego o zasięgu globalnym, posiadając ponad 60 zakładów motoryzacyjnych.

Czytaj więcej

Koncern MIBA to światowy producent w dziedzinie części zamiennych. Jego najbardziej znanym wyrobem są panewki do wszelkiego rodzaju zastosowań. Dodatkowo można również spotkać takie produkty jak: okładziny cierne, wysokiej jakości komponenty elektroniczne i elementy spiekane.      Zakłady produkcyjne firmy MIBA znaleźć można w ponad 20.

Czytaj więcej

NPR of Europe GmbH czyli NE jest przedsiębiorstwem w dziale części zamiennych otwartym na innowacyjne i różnorodne wymagania swych klientów oraz lojalne wobec swych partnerów handlowych i biznesowych. Oferowane produkty (pierścienie tłokowe, panewki, tuleje, tłoki, gniazda i prowadnice zaworowe oraz wałki rozrządu) odznaczają się nowoczesną technologią, najwyższą jakością i.

Czytaj więcej

Zakładając firmę, w Niemczech w 1951 roku, Heinrich Eibach położył kamień węgielny pod działającą dziś na całym świecie grupę Eibach. Eibach posiada własne zakłady produkcyjne w Europie (Finnentrop, Niemcy), Ameryce Północnej (Corona, CA, USA) i Azji (Taicang, Chiny) jak również własne inżynierie i firmy dystrybucyjne w Australii, Anglii, Japonii.

Czytaj więcej

Amortyzatory BILSTEIN, produkowane przez dział automotive koncernu Thyssen Krupp, znane są zarówno miłośnikom sportów samochodowych (technologia jednorurowa upside-down, sprężony azot jako medium tłumiące drgania) jak i użytkownikom nowoczesnych samochodów wysokiej klasy i wysokiej mocy. Najnowsze rozwiązanie to moduł amortyzatora powietrznego AIRMATIC, którego wyłącznym producentem i dostawcą m.in. na linie.

Czytaj więcej