Amortyzatory BILSTEIN, produkowane przez dział automotive koncernu Thyssen Krupp, znane są zarówno miłośnikom sportów samochodowych (technologia jednorurowa upside-down, sprężony azot jako medium tłumiące drgania) jak i użytkownikom nowoczesnych samochodów wysokiej klasy i wysokiej mocy. Najnowsze rozwiązanie to moduł amortyzatora powietrznego AIRMATIC, którego wyłącznym producentem i dostawcą m.in. na linie.

Czytaj więcej

Brink Group to uznany na świecie producent haków holowniczych z ponad stuletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. Centrala firmy znajduje się w Staphorst. Tam, oraz w Oosterhout znajdują się największe fabryki. Firma posiada swoje filie we Francji, Wielkiej Brytanii, Danii, Włoszech, Republice Południowej Afryki oraz od połowy lat 90. w Polsce (z.

Czytaj więcej

Hitachi Astemo Aftermarket Germany GmbH (wcześniej Hitachi Automotive Systems Espelkamp GmbH) – jest członkiem Grupy Hitachi i dostawców produktów elektrycznych i elektronicznych kategorii premium na rynek części i akcesoriów w Polsce.        Hitachi jest czołowym światowym dostawcą części OE dla przemysłu motoryzacyjnego o zasięgu globalnym, posiadając ponad 60.

Czytaj więcej

KAWE to firma rodzinna, która została założona w Raalte w Holandii w 1970 roku. Od tego  czasu, przez ponad 50 lat rozwoju, firma stała się globalnym graczem w dziedzinie sprzęgieł i hamulców. KAWE oferuje największy asortyment części ciernych w Europie. Oferta obejmuje części do sprzęgieł i hamulców.

Czytaj więcej

WERNER METZGER to niemiecka firma rodzinna założona w 1980 roku. Oferta obejmuje ok. 30.000 artykułów w poniższych grupach asortymentowych: Elektronika, układ hamulcowy, elementy osi i układu kierowniczego, elementy karoserii, wtryskiwacze, układ zawieszenia, układ silnikowy, układ wentylacji, przewody dolotowe powietrza, elementy podwozia, układ napędowy, elementy klimatyzacji, zestawy łańcuchów rozrządu, przewody paliwowe, świece żarowe. Czytaj więcej

Koncern MIBA to światowy producent w dziedzinie części zamiennych. Jego najbardziej znanym wyrobem są panewki do wszelkiego rodzaju zastosowań. Dodatkowo można również spotkać takie produkty jak: okładziny cierne, wysokiej jakości komponenty elektroniczne i elementy spiekane.      Zakłady produkcyjne firmy MIBA znaleźć można w ponad 20.

Czytaj więcej

MotoRad Auto Parts Ltd. specjalizuje się w projektowaniu, wytwarzaniu oraz dostawach nowoczesnych produktów i systemów do stosowania w układach chłodzenia pojazdów samochodowych. Bardzo ważnym obszarem działania są dostawy seryjne termostatów dla przemysłu motoryzacyjnego (OEM). Siedziba spółki oraz działy projektowania, rozwoju i produkcji znajdują się w Izraelu,.

Czytaj więcej

NPR of Europe GmbH czyli NE jest przedsiębiorstwem w dziale części zamiennych otwartym na innowacyjne i różnorodne wymagania swych klientów oraz lojalne wobec swych partnerów handlowych i biznesowych. Oferowane produkty (pierścienie tłokowe, panewki, tuleje, tłoki, gniazda i prowadnice zaworowe oraz wałki rozrządu) odznaczają się nowoczesną technologią, najwyższą jakością i.

Czytaj więcej

Od ponad 176 lat firma Schrader jest wiodącym światowym producentem zaworów i rozwiązań czujnikowych do zastosowań motoryzacyjnych i przemysłowych. Schrader jest szeroko znany z nowatorskiej konstrukcji standardowego pneumatycznego zaworu do opon, tego samego, który jest używany w większości pojazdów mechanicznych na świecie. Dziś Schrader jest światowym liderem.

Czytaj więcej